British Institute of Management


 • MBA – jarní termíny

  MBA – jarní termíny

  Již teď se můžete výhodně přihlásit na jarní termíny MBA ve specializacích Corporate Management a Health Care Management, a to v Ostravě nebo Novém Jičíně.
  Zajistěte své místo včas. V Ostravě začneme 8. března 2018, v Novém Jičíně 17. března 2018.
  Více zde

  Přečíst

 • Výhodné přihlášení – LL.M. Business Law

  Výhodné přihlášení – LL.M. Business Law

  Zahájení studia LL.M. Business Law je naplánováno na 6. ledna 2018 v Ostravě. Výuka bude probíhat střídavě v Ostravě nebo v Novém Jičíně.
  Lektory jednotlivých modulů budou zkušení právníci z advokátních kanceláří či odborných pracovišť v v Praze, Brně, Ostravě a v Novém Jičíně. Chceme posluchačům rozšířit znalosti z jednotlivých právních disciplín, se kterými se ve své manažerské funkci či při podnikání setkávají či mohou setkat. Důraz klademe na praktické aplikace. Na daný program se nyní ještě můžete přihlásit s 10% slevou.

   

  Přečíst

 • MBA v Ostravě opět zahájeno

  MBA v Ostravě opět zahájeno

  Dne 2. listopadu 2017 bylo v Ostravě opět  zahájeno studium ve vzdělávacích manažerských programech MBA, a to ve specializacích Corporate Management a Health Care Management. Studenti se zdokonalí v manažerských dovednostech, rozšíří si znalosti z řízeních lidských zdrojů, z marketingu, finančního řízení a plánování i firemní kultury. Aktuální právní problematiku budou řešit v odborných modulech svých specializací, podobně jako např. projektové řízení nebo kvalitu zdravotní péče apod. Věříme, že se studium bude posluchačům líbit, tak jako se líbilo absolventům.

  Přečíst

  Manažerské vzdělání pro ty, kteří chtějí ve své kariéře udělat další krok.

  © 2017 British Institute of Management s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

  Novinky