Co je u nás nového?

MBA – jarní termíny

MBA – jarní termíny

Již teď se můžete výhodně přihlásit na jarní termíny MBA ve specializacích Corporate Management a Health Care Management, a to v Ostravě nebo Novém Jičíně.
Zajistěte své místo včas. V Ostravě začneme 8. března 2018, v Novém Jičíně 17. března 2018.
Více zde

Přečíst

Výhodné přihlášení – LL.M. Business Law

Výhodné přihlášení – LL.M. Business Law

Zahájení studia LL.M. Business Law je naplánováno na 6. ledna 2018 v Ostravě. Výuka bude probíhat střídavě v Ostravě nebo v Novém Jičíně.
Lektory jednotlivých modulů budou zkušení právníci z advokátních kanceláří či odborných pracovišť v v Praze, Brně, Ostravě a v Novém Jičíně. Chceme posluchačům rozšířit znalosti z jednotlivých právních disciplín, se kterými se ve své manažerské funkci či při podnikání setkávají či mohou setkat. Důraz klademe na praktické aplikace. Na daný program se nyní ještě můžete přihlásit s 10% slevou.

 

Přečíst

MBA v Ostravě opět zahájeno

MBA v Ostravě opět zahájeno

Dne 2. listopadu 2017 bylo v Ostravě opět  zahájeno studium ve vzdělávacích manažerských programech MBA, a to ve specializacích Corporate Management a Health Care Management. Studenti se zdokonalí v manažerských dovednostech, rozšíří si znalosti z řízeních lidských zdrojů, z marketingu, finančního řízení a plánování i firemní kultury. Aktuální právní problematiku budou řešit v odborných modulech svých specializací, podobně jako např. projektové řízení nebo kvalitu zdravotní péče apod. Věříme, že se studium bude posluchačům líbit, tak jako se líbilo absolventům.

Přečíst

U3V v Bohumíně

U3V v Bohumíně

Na slavnostní imatrikulaci dne 26.října 2017 převzalo své studijní programy 21 studentů a studentek, a to 14 z Bohumína a 7 z Rychvaldu. Zajímavé studium i hodně nových poznatků jim popřál místostarosta města Bohumín pan Igor Bruzl a starostka města Rychvald paní Mgr. Šárka Kapková.

Přečíst

Slavnostní promoce MBA v Ostravě

Slavnostní promoce MBA v Ostravě

Na slavnostní promoci dne 25. října převzalo opět své mezinárodní certifikáty devět úspěšných absolventek a absolventů manažerských programů MBA ve specializacích Corporate Management  a Health Care Management.  Získali potřebný počet kreditů a obhájili své závěrečné odborné práce před komisí. Dva z absolventů prospěli s vyznamenáním.

„Jsem velmi ráda, že jsem se ke studiu MBA přihlásila. Program, který jsem absolvovala, mi dal skutečně mnoho, a to v různých oblastech. Předně jsem změnila přístup ke svým zaměstnancům, naučila jsem se daleko více jim důvěřovat i je chválit za dobře odvedenou práci. Při přednáškách byla příjemná atmosféra. Všichni přednášející jsou skvělí odborníci i lidé, totéž mohu říci o spolužácích. Moc za to všem děkuji a každému toto studium budu doporučovat.“

Ivana Váňová

Přečíst

Zahájení U3V v Ostravě

Zahájení U3V v Ostravě

Ve spolupráci s Městským obvodem Ostrava – Jih a Kulturním zařízením Ostrava – Jih, p. o. byl 3. října 2017 slavnostně zahájen další vzdělávací program Univerzity třetího věku. Na slavnostní imatrikulaci převzalo své studijní průkazy 20 nových  studentek a studentů. Přejeme jim zajímavé studium a příjemné zážitky z nového kolektivu.

Přečíst

Odborný právní seminář

Odborný právní seminář

Zveme vás 11. října 2017  v 9 hodin do Kulturního domu K-TRIO v Ostravě Hrabůvce na odborný seminář s JUDr. Richardem Gürlichem z Prahy, a to na téma „Předposlední a poslední věci majitele a manažera“.

Neštěstí nechodí po horách, proto je třeba předcházet situacím, které mohou nepříznivě dopadnout na vaši firmu či vaše blízké. Podrobnější informace zde. Přihlášku naleznete v sekci Přihláška

Přečíst

Škola bez marketingu?

Škola bez marketingu?

Dovolujeme si Vás pozvat dne 19. října 2017 na odborný seminář Marketing v životě školy? s prof. Ing. Jaroslavem Světlíkem, autorem odborných publikací z oblasti řízení školy a marketingu. Na semináři v Kulturním domě K-TRIO v Ostravě – Hrabůvce si můžete doplnit zajímavé informace z nových trendů v marketingu,  komunikace apod. Více informací zde

Jako bonus získáte v elektronické formě publikaci:  SVĚTLÍK, J. Marketingové řízení školy. Praha : Wolters Kluwer 2009. Druhé upravené vydání. 328 s. ISBN 978–80–7357–494–9

Přečíst

MBA opět v Novém Jičíně a Ostravě

MBA opět v Novém Jičíně a Ostravě

Nabízíme vám opět podzimní říjnové termíny výuky u manažerských programů MBA ve specializacích Corporate Management a Health Care Management. V Novém Jičíně se jedná o 12 sobot od 9:00 do 16:30 v průběhu jednoho roku, v Ostravě se výuka realizuje 2 krát v měsíci ve čtvrtek 17:00 – 20:15 po dobu jednoho roku.

Při současném přihlášení více účastníků poskytujeme každému slevu.

Přečíst

Business evening

Business evening

Zveme vás 10. října 2017  v 17 hodin do hotelu Abácie na odborný seminář s JUDr. Richardem Gürlichem z Prahy, a to na téma „Předposlední a poslední věci majitele a manažera“. Neštěstí nechodí po horách, proto je třeba předcházet situacím, které mohou nepříznivě dopadnout na vaši firmu či vaše blízké. Podrobnější informace zde. Přihlášku naleznete v sekci Přihláška/Kurzy.

Přečíst

Angličtina pro vás

Angličtina pro vás

S námi můžete začít nebo se zdokonalovat, a to již od 19. října! Pro zaměstnání, obchodování či cestování – umíme Vás připravit. Nabídka jednotlivých kurzů v sekci Jazykové kurzy.

Přečíst

Čínština začíná i pokračuje

Čínština začíná i pokračuje

Od 24. října 2017 Vám rozšíříme znalosti v zajímavém cizím jazyce a připravíme Vás na obchodování s významným obchodním partnerem. Navážeme na studium z loňského roku a rádi přivítáme i nové zájemce. Bližší informace v sekci Jazykové kurzy.

Přečíst

Trendy v marketingu 3

Trendy v marketingu 3

Jedná se o nekonvenční marketingovou kampaň, ve které se firmy snaží dosáhnout maximálního účinku s minimem zdrojů, v některých případech na hranici legálnosti.

Přečíst

Trendy v marketingu 2

Trendy v marketingu 2

Jedná se o nekonvenční marketingovou kampaň, ve které se firmy snaží dosáhnout maximálního účinku s minimem zdrojů, v některých případech na hranici legálnosti. Využívají k tomu následující techniky

Přečíst

Trendy v marketingu

Trendy v marketingu

Jedná se o nekonvenční marketingovou kampaň, ve které se firmy snaží dosáhnout maximálního účinku s minimem zdrojů, v některých případech na hranici legálnosti. Využívají k tomu následující techniky.

Přečíst

Manažerské vzdělání pro ty, kteří chtějí ve své kariéře udělat další krok.

© 2017 British Institute of Management s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Novinky