O institutu

Jsme certifikovaná instituce poskytující
kvalitní manažerské vzdělání.


O nás

British Institute of Management, s.r.o. je vzdělávací instituce zaměřená na poskytování především kvalitního manažerského vzdělání, která staví na tradičních hodnotách vzdělávání. Je mezinárodně certifikovaná u International Education Society, London (IES) a také u Ministerstva vnitra ČR a Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy.

Absolventi vzdělávacích programů získávají osvědčení, u manažerských programů také mezinárodně uznávaný certifikát IES.

 


Náš cíl

Chceme poskytovat především jednoleté vzdělávací programy MBA, MPA a LL.M. orientované na praxi, a to na evropské úrovni. Tyto programy jsou optimalizovány pro časově vytížené posluchače. 

Na aktuální potřeby vzdělávání chceme reagovat nabídkou vzdělávání v krátkodobých kurzech.

Nechceme zapomenout ani na starší spoluobčany nabídkou zájmového vzdělávání v Univerzitě třetího věku.


Lektorský tým

Tým lektorů je tvořen zkušenými špičkovými pedagogy z renomovaných vysokých škol a manažery z praxe s odpovídajícím vzděláním a dlouholetými zkušenostmi, kteří vedou studenty k efektivním aplikacím teoretických znalostí do praxe.


Stovky spokojených klientů


Bohumil Klement MBA
obchodní ředitel

Děkuji Vám za možnost studia v British Institute of Management s následným získáním titulu MBA. Účast na přednáškových modulech mi přinesla mnoho nových informací a zajímavých strategických pohledů na nejrůznější obchodní segmenty. Také velmi oceňuji možnosti konzultací s lektory konkrétních vlastních obchodních situací z praxe. Studium bylo pro mne přínosem a mohu případným zájemcům vřele doporučit.

Certifikace

IES certifikuje vzdělávací instituci a její vzdělávací programy. Jednotným výstupem certifikace jsou mezinárodně srovnatelné certifikáty, které jasně a zřetelně deklarují, co a kde student absolvoval, v jakém rozsahu a na jaké úrovni bylo lektorské zajištění konkrétního vzdělávacího programu.

IES prostřednictvím mezinárodních certifikátů popisuje aktuální úroveň vzdělávacího subjektu a jeho produktů.Partneři

  • Bpwcr
  • AIVD
  • Hosp Komora
  • E.G.I.
    Manažerské vzdělání pro ty, kteří chtějí ve své kariéře udělat další krok.

    © 2017 British Institute of Management s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

    Novinky